GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 6881660

nr 688 1660

Tallrikar

4st + 1-par skåltallrikar, Kina, 1700-/1800-tal, diameter: 20-24

Kondition: mindre nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 mars 2011
kl 17:56:23

26/3 21:49:56 1      Vinnande bud
26/3 21:56:45 2      650 kr